Kalite Politikası

 Çalışanlarımızın gerekli eğitimlerini sürekli devam ettirmek, bilgi birikimlerini artırmak ve görevlerini daha iyi yerine getirmeleri için huzurlu, tertipli, düzenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bunun sürekliliğini sağlamak. 

Personel belgelendirme alanında sorumlu olduğumuz ilgili yeterlilikler, standartlar ve yasal gerekliliklere uygun etkin ve verimli bir hizmet sunmak. TÜRKAK akreditasyon kurallarına uyarak sistemin sürdürülebilirliğini sağlamak. 

MYK yetkilendirme kurallarına uyarak personel belgelendirme hizmetlerini en üst kalitede yapılmasını sağlamak. Sürekli olarak İç Kontrol ve denetimlerimizi yaparak oluşabilecek veya mevcut hatalara önlem almak ve hızlı çözüm üretmek. 

Belgelendirme sürecinde tarafsızlığın, güvenilirliğin, gizliliğin ve adaylar arasında fırsat eşitliğinin sağlaması için uygun alt yapıyı oluşturmak.

Tarafımıza gelen şikâyet ve itirazları en kısa sürede çözüme kavuşturmak ve ilgili süreç hakkında müşterileri bilgilendirmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak. 

Tüm personellerin Kalite Politikamızı sahiplenmesini sağlayarak hızla değişen müşteri beklentilerine en doğru yoldan ulaşmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.